Katalog Paneli

Wybierz model najbardziej pasujący do wnętrza Twojego domu

Dąb Złoty

217 zł / m2

Złoty Dąb przywodzi na myśl beztroskie lato i piękną złotą jesień. Dzięki swojej słonecznej barwie wspaniale sprawdzi się w sypialni, salonie i pokoju młodzieżowym jako przywoływacz ciepłych dni. Idealnie współgra z różnymi elementami dekoracyjnymi. Lubi się z matowym szkłem i roślinami.

Dąb Toffi

229 zł / m2

Dąb Toffi to nasz najbardziej uniwersalny model. Idealnie kontrastuje z surowym wystrojem wnętrz. Niewielka ilość paneli potrafi szybko dodać świeżości białym ścianom, przez co myśl o remoncie i zmianie umeblowania można odesłać w niepamięć.

Dąb Toffi to przyjaciel salonu, korytarzy, a nawet mebli!

Dąb Naturalny

215 zł / m2

Naturalny Dąb to propozycja dla fanów jasnych i nowoczesnych wnętrz. Przyjaciel minimalizmu i elementów ozdobnych wykonanych z metalu. Optycznie powiększa każdą przestrzeń, w której się znajduje. Pięknie ozdobi kuchnię, jadalnię i korytarz.

Dąb Karmelowy

231 zł / m2

Karmelowy Dąb, choć wydaje się lekko ekstrawagancki w swojej barwie, pięknie ozdobi wnętrza przeznaczone do większych spotkań. Kolor drewna nadaje powagi przy jednoczesnym zachowaniu ciepłej atmosfery, co wspaniale sprawdzi się w salonie, jadalni i gabinecie. Lubi się z roślinami, złotem i ceramiką.

Dąb Surowy

197 zł / m2

Dąb Surowy to wariant dla osób chcących przygotować panele osobiście. Drewno przed wysyłką jest szlifowane oraz odpylone. Na odwrocie znajduje się zainstalowana pianka montażowa.

Masz pytania co do naszej pracy?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczerze odpowiemy na każde z nietypowych pytań.
Scroll to top