KATALOG PANELI

Dąb Złoty

217 zł / m2

Złoty Dąb przywodzi na myśl beztroskie lato i piękną złotą jesień. Dzięki swojej słonecznej barwie wspaniale sprawdzi się w sypialni, salonie i pokoju młodzieżowym jako przywoływacz ciepłych dni. Idealnie współgra z różnymi elementami dekoracyjnymi. Lubi się z matowym szkłem i roślinami.
  • Materiał: Lite drewno dębowe
  • Wymiary: 105 cm x 15,7 cm x 0,3 cm
  • Ilość Paneli na 1 m2: 7 szt
  • Wykończenie: Wosk Nauralny
  • Gwarancja: 2 lata
  • Czas dostawy: 9-15 dni kalendarzowych
  • Waga 1 m2: 1,7 kg
Wybór drewnianych paneli to mądra inwestycja, która zapewni bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Drewno to materiał niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i wiele czynników chemicznych. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem wyrażającym wartość odporności na ścieranie.

Naturalne pochodzenie sprawia, że panele drewniane są ekologiczne, nieszkodliwe dla organizmu ludzkiego i nie posiadają metali i cząstek stałych jak niektóre materiały do produkcji sklejki czy płyt wiórowych. Dzięki odpowiedniej obróbce zachowana zostaje czystość desek. Główną zaletą jest antystatyczność tego naturalnego surowca – nie przyciąga on drobinek kurzu, więc jest dobrym pomysłem na urządzenie pokoju dla alergika. Drewno posiada właściwości higroskopijne, a więc odpowiednio wchłania i oddaje wilgoć a przy tym zachowuje temperaturę pokojową.

W przypadku litego drewna, niewątpliwą zaletą jest jego niepowtarzalna faktura i charakterystyczny zapach – już w nim samym można się zakochać. Panele drewniane to także elegancja, która podkreśla gust właściciela. Surowiec łatwo poddaje się obróbce. Pielgnacja ściany/sufitu pokrytego panelami z litego drewna jest prosta i nie wymaga dużych nakładów czasowych i finansowych. Po latach użytkowania możliwe jest ich łatwe odnowienie.
Zamówienie dębowych paneli WoodStudio:
Aby zamówić panele należy wejść w zakładkę „Zamów” i wypełnić znajdujący się tam formularz. W odpowiedzi prześlemy wycenę projektu, która może zostać zaakceptowana od razu bądź mogą zostać wprowadzone do niej poprawki. Od tego momentu mamy 15 dni na realizację oraz nadanie przesyłki. 
 
Dostawa zrealizowanego projektu:
Panele wysyłane są kurierem DPD. Każda przesyłka jest dodatkowo ubezpieczana.
Montaż:
Instalacja paneli jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Montaż”.
 
Czyszczenie:
Czyszczenie paneli odbywa się przy pomocy suchej szmatki. Nie trzeba robić tego częściej niż raz w roku ze względu na właściwości surowca z którego zostały wykonane oraz jego impregnacji.
Każde zamówienie objęte jest 2- letnią gwarancją na jakość oraz trwałość montażu.
Scroll to top