Drewniane panele ścienne pod telewizor - 3 min

Ścianki telewizyjne w polskich domach stały się czymś więcej niż tylko odbiornikiem stojącym na komodzie. Aktualnie spełniają ważny element aranżacji salonu, a często są zamiennikiem dla tradycyjnego kominka, jako punktu skupienia domowników. Dla fanów salonowego kina coraz istotniejsze staje się, poza rozmiarem oraz odpowiednio dopasowaną jakością dźwięku sama aranżacja otoczenia. Jak więc w prosty sposób osiągnąć nowoczesny, ponadczasowy design tego miejsca naszych domów? Drewno. 🌳

Drewniane Ścienne Panele pod Telewizor

Na rynku jest mnóstwo rozwiązań oferujących aranżację ściany za telewizorem: kamień, panele pcv czy postarzane cegły. Najpopularniejszym, jednak rozwiązaniem jest  pomalowanie ściany za telewizorem kontrastującym kolorem, w porównaniu do reszty pomieszczenia. Mamy zdecydowanie bardziej pociągającą alternatywę. Dębowe panele ścienne WoodStudio. Jest to prosty oraz efektywny sposób na stworzenie przyciągającej wzrok estetycznej kompozycji.

Charakter surowca jakim jest drewno dębowe świetnie wygląda w pomieszczeniach o wieloletniej historii jak i nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Tak się składa, że zmiany trendów nigdy nie obejmują drewna. Dzięki temu możemy zaproponować Ci zupełnie nowe rozwiązanie. Bardzo lekkie (nie obciążające konstrukcji), łatwe w montażu dębowe panele ścienne. Mnogość konfiguracji ułożenia paneli jest nieograniczona dzięki czemu Twoja ściana będzie niepowtarzalna.

 

Rozważałem kilka wariantów aranżacji przestrzeni za telewizorem. Stanęło na gotowej ściance ze znanej meblowej sieciówki, którą wypełniłem Dębem Naturalnym od WoodStudio. Efekt okazał się bardzo interesujący.

Krystian Żak – Rzeszów – jeden z ponad 300 zadowolonych klientów

Garść szczegółów technicznych

Montaż paneli za telewizorem nie różni się niczym od standardowej procedury instalacji paneli. Wszystkie szczegóły znajdziesz w zakładce „Montaż„. Średni czas jaki jest potrzebny do położenia paneli za telewizorem (3 m x 2 m) to 4h. Przy czym z doświadczenia wiemy, że połowa tej wartości to ustalanie jak dokładnie ma wyglądać aranżacja (cegiełka, pion, ukos etc.). Podsumowując:

  • Dębowe panele ścienne za telewizorem do ponadczasowe rozwiązanie nie wychodzące z mody,
  • Po instalacji paneli śmiało można montować przez nie kołki do powieszenia telewizora,
  • Jedyne czego potrzebujesz do montażu poza tym co otrzymasz od nas to narzędzie do przycinania paneli,
  • Ściana będzie gotowa do montażu telewizora już godzinę po przymocowaniu ostatniego panela.
Tak więc jeśli zastanawiasz się nad zmianą wystroju swojego salonu, dlaczego nie drewno, dlaczego nie natura. 😉
Scroll to top