Zamów Panele

Zobacz jak szybko i łatwo możesz zamówić dębowe panele ścienno sufitowe i co za tym idzie odmienić wnętrze swojego domu.

Czas produkcji
5-15 dni roboczych

Czas produkcji paneli to 5 – 15 dni roboczych.  Każdy projekt przygotowywany jest na indywidualne zamówienie. 

Zapas
Zalecane 10% wielkości projektu

Zamawiając panele pamiętaj o tym, aby założyć 10% zapasu. Podczas przycinania mogą powstać krótkie fragmenty, które będą zbyt małe, aby zainstalować je estetycznie na ścianie

Płatność
100%

Płatność za projekt powinna zostać zrealizowana najpóźniej w dniu rozpoczęcia realizacji. Do każdego zamówionego 1 m2 dodajemy gratis 2 chusteczki odtłuszczające powierzchnię (przed montażem).

Dostawa
Bezpłatna - kurier DPD

Panele wysyłamy bezpłatnie na terenie całej Polski kurierem DPD. W przypadku paczek zagranicznych, prosimy o ówczesny kontakt.

Sezonowanie
72 h w domu

Pamiętaj, aby po otrzymaniu paneli odpakować je i pozostawić w pomieszczeniu, w którym będą instalowane na 72h. Drewno musi „przyzwyczaić” się do nowej wilgotności. Dalsze informacje na temat jak postępować z panelami znajdziesz w zakładce „Montaż”.

Krok 1 - Wycena

Wypełnij poniższy formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. W polu "Uwagi" możesz zawrzeć wszystkie niestandardowe pomysły.

Krok 2 - Zamówienie

Po akceptacji wyceny otrzymasz od nas email z danymi do przelewu.
Możesz wysłać potwierdzenie przelewu od razu, będzie to dla nas sygnał, aby od razu rozpocząć przygotowanie projektu.

Krok 3 - Odbiór

Panele zostaną wysłane do Ciebie bezpłatnie kurierem DPD. Otwórz paczkę i pozostaw drewno na 72h w pomieszczeniu docelowym. Po tym zabiegu możesz rozpocząć montaż.

Wycena projektu
Korzystając z poniższego formularza NIE wiążesz się umową zakupu, informujesz nas jedynie o tym, że jesteś zainteresowany/na naszymi produktami. Po otrzymaniu wiadomości przygotujemy spersonalizowaną ofertę maksymalnie w przeciągu 24h.

Informacje podane w formularzu NIE są zbierane, NIE są przechowywane, NIE są udostępniane.

    Złoty DąbNaturalny DąbToffi DąbKarmelowy DąbBielony Dąb

    Scroll to top