Zamów Próbniki

Jeśli masz wątpliwości który z wariantów paneli najbardziej pasować będzie do Twojej koncepcji, wypełnij poniższy formularz zaznaczając które próbniki mamy do Ciebie wysłać. 1 próbnik to koszt 20 zł. Zamówienie możliwe również na Allegro.pl.

Cena próBNIKÓW
20 zł /szt

Koszt próbników to 20 zł za sztukę. W przypadku zdecydowania się na późniejsze, regularne zamówienie, jego cena zostanie obniżona o kwotę, która została wydana na próbniki.

DOSTAWA:
Bezpłatna - paczkomat InPost lub kurier pod drzwi

Próbniki wysyłamy bezpłatnie do paczkomatów InPost lub kurierem pod wskazany adres.

Zamówienie:
Wybrane próbniki + chusteczka odtłuszczająca + 2 kątowniki

W skład paczki którą do Ciebie wyślemy wchodzą: wybrane warianty próbników + chusteczka odtłuszczająca + kątownik dębowy w dwóch wariantach. Chusteczka służy do przetarcia powierzchni pod montaż próbnika, a kątowniki pozwalają na sprawdzanie jak wyglądać może wykończenie krawędzi po instalacji.

74 % - Ilość próbek, które docierają w przeciągu 48h od momentu wypełnienia formularza.
87 % -Ilość klientów decydujących się na regularne zamówienie po otrzymaniu próbek
57 % - Średni współczynnik wyboru Naturalnego Dębu
Zamów Próbniki

W formularzu zaznacz które warianty próbników mają znaleźć się w przesyłce do Ciebie. Próbniki zostaną wysłane maksymalnie do 3 dni od momentu zaksięgowania wpłaty. (Pamiętaj, że próbniki możesz zamówić również na Allegro. Oto Link).

Informacje podane w formularzu przechowywane są przez okres 72h. Po upływie tego czasu oraz nadaniu przesyłki wszystkie dane zostają trwale usunięte.

    Znajdź swój paczkomat: Mapa.

    Próbniki paneli, które zamawiam to Dąb:

    Scroll to top