Zamów Próbniki

Jeśli masz wątpliwości który z wariantów paneli najbardziej pasować będzie do Twojej koncepcji, wypełnij poniższy formularz zaznaczając które próbniki mamy do Ciebie wysłać. 1 próbnik to koszt 15 zł. Zamówienie możliwe również na Allegro.pl.

Cena próBNIKÓW
15 zł /szt

Cena próbników to 15 zł / szt. W przypadku zdecydowania się na późniejsze, regularne zamówienie, ich koszt zostanie obniżony w.w. kwotę.

DOSTAWA:
Bezpłatna - kurier DPD

Próbniki wysyłamy bezpłatnie kurierem DPD po zaksięgowaniu wpłaty (maksymalnie do trzech dni).

Zamówienie:
Wybrane próbniki + chusteczka odtłuszczająca + kątownik

W skład paczki którą do Ciebie wyślemy wchodzą: Wybrane warianty próbników + chusteczka odtłuszczająca + kątownik dębowy. Chusteczka służy do przetarcia powierzchni pod montaż próbnika, a kątownik pozwala na sprawdzanie jak wyglądać będzie wykończenie krawędzi po instalacji paneli.

74 % - Ilość próbek, które docierają w przeciągu 48h od momentu wypełnienia formularza.
87 % -Ilość klientów decydujących się na regularne zamówienie po otrzymaniu próbek
57 % - Średni współczynnik wyboru Naturalnego Dębu
Zamów Próbniki

W formularzu zaznacz które warianty próbników mają znaleźć się w przesyłce do Ciebie. Próbniki zostaną wysłane maksymalnie do 3 dni od momentu zaksięgowania wpłaty. (Pamiętaj, że próbniki możesz zamówić również na Allegro. Oto Link).

Informacje podane w formularzu przechowywane są przez okres 72h. Po upływie tego czasu oraz nadaniu przesyłki wszystkie dane zostają trwale usunięte.

    Scroll to top