Kilka słów o nas

Założeniem projektu WoodStudio jest dostarczenie łatwych w montażu paneli ścienno sufitowych. Uważamy, że jak do tej pory udaje nam się wywiązywać z postawionych założeń. 🙂

Kim Jesteśmy

WoodStudio to projekt, który narodził się z potrzeby urządzenia własnego mieszkania. Długo szukaliśmy praktycznego oraz mało inwazyjnego produktu pozwalającego na montaż drewna na ścianie. Po bezowocnych, zakończonych porażką poszukiwaniach zdecydowałam, że sama stworzę produkt, którego potrzebuję.

Realizacje

Na chwilę obecną możemy pochwalić się liczbą ponad 300 wykonanych projektów. Większość z nich, bo około 90% została zrealizowana na rynek krajowy. Pozostała część powędrowała m.in do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Holandii, Norwegii, Belgii oraz Szwajcarii. Mamy nadzieję czym prędzej wydłużyć ową listę.

Zaufało nam ponad 300 klientów z całej z Polski oraz siedmiu krajów Unii Europejskiej.

Panele ścienne drewniane

Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie pozwoli nam w pełni spełnić oczekiwania, które w nas pokładasz.

WoodStudio to projekt rzemieślniczy. Jesteśmy manufakturą, która chętnie wysłucha każdej sugestii oraz w miarę możliwości uwzględni ją w indywidualnym projekcie.

Nasz Zespół

Obecnie przy projekcie woodstudio pracuje 5 osób. Marta, Robert, Łukasz, Krzysiek i Jędrzej. W niedalekiej przyszłości planujemy powiększyć nas zespół. 🙂

Zakład Produkcyjny

Zakład produkcyjny zajmuje niespełna 110 m2. Na chwilę obecną to powierzchnia, która w pełni zaspokaja potrzeby nasze oraz naszych klientów.

Bejca, wosk, lakier

Przygotowując panele dla naszych klientów używamy produktów najlepszej jakości. Dodatkowo podczas produkcji ograniczamy środki chemiczne do minimum. 

Nadal szukasz odpowiedzi?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Szczerze odpowiemy na każde z nietypowych pytań.
Scroll to top