Cennik Paneli Ścienno Sufitowych

Poznaj 5 aktualnie dostępnych wariantów paneli:

Dąb Złoty

221 zł / m2

Złoty Dąb przywodzi na myśl beztroskie lato i piękną złotą jesień. Dzięki swojej słonecznej barwie wspaniale sprawdzi się w sypialni, salonie i pokoju młodzieżowym jako przywoływacz ciepłych dni. Idealnie współgra z różnymi elementami dekoracyjnymi. Lubi się z matowym szkłem i roślinami.

Dąb Naturalny

224 zł / m2

Naturalny Dąb to propozycja dla fanów jasnych i nowoczesnych wnętrz. Przyjaciel minimalizmu i elementów ozdobnych wykonanych z metalu. Optycznie powiększa każdą przestrzeń, w której się znajduje. Pięknie ozdobi sypialnię, jadalnię i korytarz.

Jasne panele ścienne drewniane w salonie na i na suficie
Drewniane panele sufitowe w salonie

Dąb Toffi

226 zł / m2

Dąb Toffi to nasz najbardziej uniwersalny model. Idealnie kontrastuje z surowym wystrojem wnętrz. Niewielka ilość paneli potrafi szybko dodać świeżości białym ścianom, przez co myśl o remoncie i zmianie umeblowania można odesłać w niepamięć. Dąb Toffi to przyjaciel salonu, korytarzy i jasnych mebli!

Dąb Karmelowy

231 zł / m2

Karmelowy Dąb, choć wydaje się lekko ekstrawagancki w swojej barwie, pięknie ozdobi wnętrza przeznaczone do większych spotkań. Kolor drewna nadaje powagi przy jednoczesnym zachowaniu ciepłej atmosfery, co wspaniale sprawdzi się w salonie, jadalni i gabinecie. Lubi się z roślinami, złotem i ceramiką.
Panele ścienne drewniane ciemne w pokoju
Białe Drewniane Panele Ścienne

Dąb Bielony

233 zł / m2

Dąb Bielony to model wychodzący naprzeciw zapytaniom wielu klientów. Kolor biały jest uniwersalny i ponadczasowy co przekłada się na ogromną gamę możliwości jego zastosowania. Intensywność wybarwienia może różnić się od prezentowanej na zdjęciu w stronę głębszej bieli.

Pozostałe elementy:

Kątownik dębowy / ćwierćwałek

48 zł / m.b.

Kątownik dębowy służy do wykańczania krawędzi powierzchni na której zostały zainstalowane panele. Jego wariant kolorystyczny dobierany jest do zamówionego modelu desek. Rozmiar kątownika to 3×3 cm. Montaż odbywa się na gwoździe boazeryjne, które dodawane są do zamówienia. 

Dostępne są kątowniki wewnętrze, zewnętrzne oraz ćwierćwałki. Wszystkie w różnych wariantach rozmiaru. Jeśli potrzebujesz elementów do wykańczania krawędzi szerszych lub węższych, zapraszamy do kontaktu mailowego.

kątownik dębowy do paneli ściennych
Scroll to top